Ata Beauty & Wellness Güzellik MerkeziAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi+90 312 240 01 19Randevu ve İletişimCİLT BAKIMIMENÜ

Pasif Jimnastik Çayyolu Ankara

Pasif Jimnastik Çayyolu Ankara

Pasif Jimnastik Nedir?

Pasif jimnastik kasların radyo dalgaları ile uyarılarak çalışmasını sağlayan uygulamadır. İsminden de anlaşılacağı gibi vücudumuza fiziksel güç harcanmış gibi etki yaratır. Vücuda bağlanan pedler yardımıyla düşük voltajlı elektrik verilerek kasların çalışmasını sağlayan işlemdir.

Çalışmayan pasif kaslarımızın da harekete geçirilmesine yardımcı olabilmektedir. Farklı güç seviye seçenekleri ile kişiye göre uygun ayarlar seçilir. Pasif jimnastik bölgesel incelme, bölgesel sıkılaşma, zayıflama işlemleri ile kombinasyon yapıldığında etkileri ve sonuçları geliştirmektedir.

Uygulama sonrası gündelik hayatı aksatacak herhangi bir olumsuz etki söz konusu değildir. Kişi uygulama biter bitmez normal hayata dönebilir.

Pasif Jimnastik Kaç Seans Yapılır?

İşlemlerle birlikte protokol olarak planlanabilir ya da tek başına pasif jimnastiğe girebilirsiniz. Seans önerimiz 10 seanslık paket olmakla birlikte , istediğiniz kadar sayıda ve ihtiyacınıza göre girebileceğiniz bir uygulamadır.

Pasif Jimnastik ile Zayıflama

Pasif jimnastik bölgesel sıkılaşma ve vücuttaki kas kütlesinde artış gerçekleştirir. Sıkılaşma ve lifting için uygulamadır. Tek başına vücuttaki toplam kilonun kaybında etkili olmaz. Eğer vücutta yağ oranımız fazla ise tek başına yeterli olmayacaktır ve diğer bölgesel incelme ve bölgesel sıkılaşma uygulamaları ile beraber çok daha fazla sonuç vermektedir. Kaslarda ortaya çıkardığı hareketlilik etkisi sebebiyle selülitin giderilmesine yardımcı yöntem olarak da kullanılır. G5 Masajı işlemi ile beraber selülit gidermedeki etkileri arttırmaktadır.

Pasif Jimnastik Kimlere Uygulanmaz?

Kalp pili olanlara, epilepsi hastalarına, ve hamile kadınlara uygulanmaz.

Pasif Jimnastik Nasıl Uygulanır?

Haftada 3 seans uygulanabilir. Her bir seans 30-40 dakika sürer. Düzenli yapılan 5 seanstan sonra ilk etkiler belirir, 10 seanstan sonra pasif jimnastiğin etkileri daha fazla görülmeye başlanır. Ancak bireyin aktivite ve vücut yapısı durumuna göre etki süresi de değişebilmektedir.

Pasif Jimnastik Fiyatları Çayyolu Ankara

Çayyolu, Ankara'daki Ata Estetik 'te uygulanan pasif jimnastik fiyatları ve detayları için arayınız.

Merkezimiz HakkındaAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi
0312 240 01 190533 161 74 64