Ata Beauty & Wellness Güzellik MerkeziAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi+90 312 240 01 19Randevu ve İletişimCİLT BAKIMIMENÜ

Yaz Mevsiminde Cilt Bakımı

Cildimizi yenilemek ve bariyerini güçlendirmek için haftada 1 evde yapabileceğimiz yaz bakımı ile sizlerle güzel bilgiler paylaşmak istedik. 5 dakikanızı alacak kullanım ile en güzel yatırımı yapacaksınız.

Yaz Mevsiminde Cilt Bakımı

Yaz Aylarına Özel Cilt Bakımı

Cildimizi yenilemek, ışıltısını arttırmak ve aynı zamanda da bariyerini güçlendirmek için haftada 1 evde yapabileceğimiz yaz bakımı ile sizlerle güzel bilgiler paylaşmak istedik.

1.Adım: Temizleme

Exfo Cleanse cildi hem temizleyen, hem de peeling etkisi ile yenileyen temizleyicidir. pHformula - exfo cleanse temizleyici ile kuru cildinize, kuru elinizle masaj uygulayın. Artık cildimizde elimiz kaymayana kadar masaja devam edin. Sonrası azıcık bekleyip, mümkünse filtre edilmiş su ile cildi durulayın. Ve kağıt havlu ile kurulayın.

2.Adım: Tonik

Tonik cildi sıkılaştırdığı gibi, asıl amacı kullanılacak diğer ürünlerin cilde emilimini arttırmaktır ve cildi güçlendirmektir. Disk pamuğa toniği uygulayın ve cildinize tamponlayarak sürün...

3. Adım: Dermabrazyon Kremi

Kremi spatulaya 2ml kadar alın ve yüzünüze uygulayın. Masaj yaparak yüzünüze dağıtın. 5 dakika bekletmeniz yeterlidir. Eğer cilt bariyeri güçlüyse ve cildinizde rahatsızlık yaratmıyorsa en fazla 10 dakika bekletebilirsiniz... Sonra su ile durulayınız ve kağıt havlu ile kurulayınız.

3. Adım: VİTA A-B-C Maske

Cildinizin ihtiyacına uygun maskeyi spatula ile alın ve cildinize yayın. İnce tabaka sürmeniz yeterlidir. Boyun ve dekolteye de sürerseniz daha faydalı olur. 15-20 dakika bekleyin. Keyfini çıkarın... Sonrası durulayın ve üzerine yağ sürün.

4. Adım: Pure Rosehip Oil

Cildinize 5 damla yayın ve masaj yapın. Durulanmaz.

P.O.S.T. Recovery Cream 50 ML

5. Adım: Post Recovery Krem

Cildi güçlendirici ve sakinleştirici cildinize uygun nemlendiriciyi uygulamak çok önemlidir. Kremi masaj ile cildinize yedirin.

6. Adım: Güneş Koruyucu

Güneş Koruyucu hiç ihmal edilmemesi gereken ve cildi yaşlanmaya karşı koruyan en önemli ürünlerdendir.

Bizim tercihimiz hem kapatıcılı, hem de leke açıcı içeren BBC, CC, pH compact gibi hem güneş koruyucu, hem de sizin fondöten sürmenizi engelleyecek ürünlerdir.

Haftada 1 uygulayacağımız yaz bakımı ile cildimiz çok fayda görecektir.

Günlük ürünleri kullanmak önemlidir. Tabii ki uzmanınıza danışıp cilde uygun günlük temizleyici, serum, nemlendirici ve güneş koruyucuyu düzenli uygulamanız gerektiğini unutmayın. Her sabah sadece 5 dakikanızı alacak kullanım ile en güzel yatırımı yapacaksınız. Emin olun.

Güzellikler sizinle olsun.

Danışma ve detay sorularınız için Instagram Hesabımı @ataestetik Telefon: +90 312 240 0 119 Whatsapp: +90 533 161 74 64

Sizden Gelenler
Tüm Görüşler
Videolar
Merkezimiz HakkındaAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi
0312 240 01 190533 161 74 64