Ata Beauty & Wellness Güzellik MerkeziAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi+90 312 240 01 19Randevu ve İletişimCİLT BAKIMIMENÜ

Exilis Ameliyatsız Estetik

Exilis Ameliyatsız Estetik

Exilis Ameliyatsız Estetik Nedir?

Exilis, Radyofrekans, ultrasound ve temas soğutma teknolojilerinin bir arada kullanıldığı sistemdir. Bu anlamda özel bir patente sahiptir. Bu uygulama vücut şekillendirmenin, sıkılaşmanın yanı sıra ‘anti-aging’ amaçlı cilt uygulamaları, yüz ve boyun bölgesinde de lifting için kullanılmaktadır.

Exilis Yüz Germe Nedir?

Radyofrekans, ultrasound ve temas soğutma teknolojilerinin bir arada kullanıldığı özel sistemle kollajende sıkılaşma sağlar ve kırışıkları ciddi oranda azaltır. Anti aging etkilerin eklenmesiyle birlikte yüzü gençleştirir. Yer çekimine bağlı yüz ve boyun sarkmalarında etkindir. Yüzde lifting yapar ve tüm yüzün V şeklinin ortaya çıkmasında kullanılır.

Exilis Uygulaması Hangi Bölgelere Yapılır?

Exilis, sorunlu vücut bölgelerinin hacimlerini küçültmek ve yeniden şekillendirmek amacı ile kullanılan bir uygulamadır. Exilis vücutta en çok; karın, bel, yan simitler, göbek, iç-dış bacak, baldır, popo ve kollarda uygulanmaktadır.

  • Alındaki ince çizgilerde,
  • Gözaltı morluk tedavisi,
  • Göz altı torbalanmalarında,
  • Göz çevresi çizgilerinde,
  • Düşük kaşların kaldırılmasında,
  • Dudak çevresindeki mimik çizgilerinde
  • Gıdı toparlanmasında,
  • Boyundaki çizgilerde de kullanılmaktadır.

Vücut ve yüz başlıkları farklıdır. Vücutta ve yüzde sıkılaşma, doku hacmi, cilt tonu ve cilt esnekliğinde düzelmeler meydana getirir. Kolajeni uyararak ve arttırarak canlanma ve lifting yapar.

Exilis Uygulaması Kaç Seans Sürer?

4 seans yapılması uygundur. 4-6 seans ihtiyaca göre uygulama planlanır. Etkisi 12-14 ay sürer.

Exilis Hangi Durumlarda Kullanılır?

Ultrasonun mekanik enerjisi ile radyofrekans enerjisi aynı anda ve birlikte yağ dokusuna gönderilmektedir. Bu enerjinin hedeflenen derinlikteki yağ kitlesine ulaşmasıyla ve yağ dokusunun ısıtılmasını sağlamasıyla yağ hücrelerinin hacminin azalmasına ve cilt dokusunun sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. Kolajeni çoğaltır ve bu sayede sarkma, elastikiyet kaybı olan bölgede lifting ve sıkılaşma, hem de incelme gerçekleştirir.

Exilis Vücut İnceltme Nedir?

Exilis vücut başlığının üzerinde hastanın cilt yüzeyinde oluşması istenilen sıcaklığın (39,5 – 42,5 ºC) sürekli olarak ölçülmesini ve bu aralıkta tutulmasını sağlayan bir termometre bulunmaktadır.

Exilis’in vücuttaki hedefi ‘derinlerdeki yağ tabakaları’dır. Karın, kalça, bacak sarkmalarının toparlanmasında, dekolte kırışıklıklarının giderilmesinde, ve özellikle kilo alıp vermeler sonrası ortaya çıkan gevşek bölgelerin sıkılaştırılmasında kullanılmaktadır. Selülit bakımlarında da başvurulan bir işlemdir.

Exilis Elit Ağrılı Mıdır?

Yüz ve vücut uygulamaları için ayrı başlıklar, ayrı parametreler ve yazılımı olduğundan her 2 bölgede de etkin sonuç sağlayabilmektedir. İyileşme bekleme süresi yoktur. Anestezi, uyuşturucu gerektirmez, acı hissi yoktur. Isı hissi vardır.

Exilis Elit Kimlere Uygulanmaz?

Hamilelik şüphesi olan kişiler ve hamilelere uygulama yapılmaz. Kemoterapi alan kişilere uygulanmaz. Karaciğer ve böbrek fonksiyon bozukluğu olan kişilere uygulama yapılmaz. Kalp pili olan, metal protezi, plaka, çivi v.b. varsa uygulama yapılmaz.

Saten Yüz Germe Zararlı Mıdır?

Hayır değildir. Embedded Energy Flow Control System (EFC) düzenli enerji dağılımı sağlayarak uygulamanın hızlı ve etkin olmasına yardımcı olur. Klinik olarak test edilmiştir. Biyo-kimyasal testlerde iç organlara herhangi bir yan etkisi olmadığı belirtilmiştir. Amerika FDA, Avrupa CE onaylıdır.

Exilis Elit Fiyatları Çayyolu

Ameliyatsız yüz germe ve ameliyatsız vücut sıkılaşma Exilis için Çayyolu, Ankara'daki Ata Estetik'ten bilgi alabilir ve ücretsiz görüşme için randevu ayarlayabilirsiniz. 0312 240 01 19 ya da Whatsapp`tan 0533 161 74 64 hemen bizimle iletişime geçin!

Merkezimiz HakkındaAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi
0312 240 01 190533 161 74 64