Ata Beauty & Wellness Güzellik MerkeziAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi+90 312 240 01 19Randevu ve İletişimCİLT BAKIMIMENÜ

Pink Peel Cilt Bakımı

Pink peel cilt bakımı uygulaması içerdiği kollajen, elastin, niasinamid, protein ve kutsi bitkisi ile canlandırıcı, lifting etkili, ince çizgileri açıcı, özel bir cilt bakımıdır.

Pink Peel Cilt Bakımı

Pink Peel Cilt Bakımı Nedir?

Pink peel uygulaması içerdiği kolajen, elastin, niasinamid, protein ve kutsi bitkisi ile canlandırıcı, lifting etkili, ince çizgileri açıcı, özel bir cilt bakımıdır.

Kudzu Extratı (Fitoöstrojen) Nedir?

Klinik çalışmalarıyla bilimsel olarak kanıtlamış Kudzu extratı (Fitoöstrojen) ile cildin eksilen östrojen eksiğini karşılar.

Kudzu extratı, soyanın 30 katı daha güçlü fitoöstrojen içeriğiyle menopoz, menopoza girme döneminde olan, aslında ilerleyen yaş ile oluşan ciltteki östrojen kaybının ciltte oluşturduğu hasarı önleyen ve eksilen hormonu cilt hücresine yeniden kazandıran içeriktir.

Pink Peel Cilt Bakımı Ne İşe Yarar?

Cildinizin eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Nem yükler ve cildinizi alt katmanlarından onarır. Ayrıca laktik asit ve asetik asit içerikleriyle de cildin nem oranını düzenler.

Pink Peel Cilt Bakımı

İçeriğindeki hidrolize kollajen, elastin, antioksidanlar ve yoğun hyaluronik asit sayesinde de cildin güçlenmesinde oldukça etkilidir.

Tamamen doğal maddelerden oluştuğu için cildinize herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Pink Peel Cilt Bakımı Ne Kadar Sürer?

Pink Peel Cilt Bakımı işlem 1 saat sürer. 4 seans kür olarak 2 hafta aralıklarla yapılır. Etkisi mevsim geçişlerinde cildi yapılandırarak ihtiyacımızı karşılayacak ve etkisi 6 ay sürecektir.

Hatırlatma seansı planlanırsa cildiniz çok daha sağlıklı olacaktır. Bunu uzmanınız ile protokolünüze dahil edebilirsiniz.

Sadece ilk seansta ciltte herkesin fark edebileceği değişim gerçekleşecektir.

Pink Peel Bakım

Pink Peel Cilt Bakımını Kimler Tercih Edebilir?

  • Kırışıklık ve sarkma şikayeti olanlar,
  • Ciltte matlık gidermek ve leke bakımı isteyenler,
  • Cildinde güçlü lifting etkisi isteyenler,
  • Cildinde yenilenme protokollerine destek bakım isteyenler,
  • Yoğun nem ihtiyacı olan ciltler,
  • Organik bakım yaptırmak isteyenler.

Ücretsiz 3D cilt analizi ve size özel cilt bakım protokolleri belirlememiz için sizleri Ata Estetik’e bekliyoruz. Cilt tipine ve cilt yaşına bağlı olarak 5-10 seans arası bakım uygulaması yapılabilir.

Ata Estetik Dudak Renklendirme

Instagram Hesabımız: @ataestetik
Telefon: +90312 240 01 19Whatsapp:+90533 161 74 64

Sizden Gelenler
Tüm Görüşler
Videolar
Merkezimiz HakkındaAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi
0312 240 01 190533 161 74 64