Ata Beauty & Wellness Güzellik MerkeziAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi+90 312 240 01 19Randevu ve İletişimCİLT BAKIMIMENÜ

Eximia Kavitasyon

Eximia Kavitasyon

Eximia Kavitasyon Nedir?

Ankara Çayyolu Eximia Kavitasyon uygulaması bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla uygulama yapmaktadır.

Eximia kavitasyon vücudun sorunlu bölgesine yoğunluğu azaltılmış ultrasonik ses dalgaları verilerek yağları yakmaya yarayan bir zayıflama, bölgesel zayıflama işlemidir. Uygulama bölgeselsıkılaşma işlemlerinde yardımcı olan aynı zamanda selülit gidermede de G5 masaj ile kullanılabilen yöntemdir.

Cildin dış yüzeyinden uygulanan ultrasonik enerjinin derin yağ dokusunda ortaya çıkarttığı kavitasyon baloncukları sayesinde yağlar akışkan hale gelir ve hücre duvarından dışarıya çıkışı kolaylaşır. Parçalanmış olan bu yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri, lenf dolaşımı ile uygulama bölgelerinden uzaklaşır. Bu biyolojik etki uygulama sonrasında da devam eder. İşlem sonrasında uygulanan lenf drenaj ile lenf dolaşımı arttırıldığı için işlemin etkisi daha fazlalaşmaktadır.

Eximia kavitasyon vücudun her bölgesine uygulanabilir. Kavitasyon jeli çalışmanın yapılacağı bölgeye sürülerek işleme başlanır. Kavitasyonel ultrason, elektroporasyon ve vakum sistemlerini birleştirerek üretilmiş kombine bir cihazdır.

Eximia Kavitasyon Neden Uygulanır?

  • Cerrahiye uygun olmayan ya da cerrahi arzu etmeyen hastalarda istenmeyen yağlardan kurtulmak için kullanılan bir yöntemdir. Uygulama esnasında rahatsızlık hissi yoktur. Masaj etkisindedir.
  • Kavitasyon uygulaması ile ilk seansta yağlı alanın kalınlığına göre değişen 2-5 cm arasında bir incelme görülebilir. İlk seanstan itibaren yağlı bölgede elle hissedilir bir yumuşama olur, programın devamında ise uygulama bölgesinde sıkılaşma ve incelme ortaya çıkar. Diğer uygulamalar ile protokol uygulanarak sarkmaların önüne geçilebilir.
  • İncelme ve sıkılaşmanın yanı sıra selülit gidermede de yardımcıdır.
  • Erkeklere de bu uygulamalar rahatça yapılabilir ve gevşeyen – sarkan bölgelerde sıkılaşma sağlanabilir.

Eximia Kavitasyon Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Eximia Kavitasyon Ankara merkezimizde uygulaması 10 ya da 12 seans uygulanmalıdır. Kişinin yapısına göre değişiklik gösterebilir.

Eximia Kavitasyon Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Sonuç alma süreleri ve dikkat edilmesi gerekenleri uygulama şekline ve seansına göre sıralayabiliriz. Etkin bir şekilde sonuç almak için haftalık bir kür hazırlanır ve toplamda 8 ile 12 seans arasında bir uygulama süresi oluşmaktadır. Dikkat edilmesi gereken detaylar ise daha çok sıvı tüketimini arttırmanız olacaktır.

Bol su içerek, başarıyı daha da artırabilirsiniz. Ayrıca az yağlı bir besin sistemi ile de bu yapıyı destekleyerek, kendinizi daha da hızlı bir şeklide Kavitasyon yöntemine hazırlayabilirsiniz.

Eximia Kavitasyon Kimlere Uygulanamaz?

  • Kalp hastalarına ve kalp pili kullananlarda uygulanmaz,
  • Yüksek tansiyon hastalarında uygulanması doktorunuzun vereceği onay ile olmalıdır,
  • Hamile kadınlarda uygulanmaz,
  • Ameliyat olduktan sonra, üzerinden 6 ay geçmeyen hastalarda uygulanmaz,
  • Regl döneminin ilk 3 günü uygulanmaz,
  • Vücudunda platin ve implant olanlarda uygulanmaz.

Eximia Kavitasyon Ağrı Yaratır Mı?

Eximia Kavitasyon ağrı yapmaz. İşlemden sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Hatta işlemlere öğle arası gelip, işe dönebilecek kadar rahat uygulamadır.

Eximia Kavitasyonda Kaç Cm İncelirim?

Vücut metabolizmasına, hayat biçiminize, iş ve aile yaşamınıza göre birçok faktörden etkilenen bir süreçtir. Bol su içip, spor ile desteklenen, diyetimize de çok sıkı olmasa bile dikkat ettiğimiz durumlarda 10 cm incelmek hayal değildir.

Eximia Kavitasyon ile Selülit Giderme Nasıl Oluyor?

Eximia Kavitasyon, direkt selülit için bir uygulama değildir. Ancak ciltte yarattığı sıkılaşma ve doku düzeltme etkisi ile selülit işlemlerine iyi bir destektir.

Eximia Kavitasyon Fiyatları Çayyolu Ankara

Çayyolu Ata Estetik Eximia kavitasyon hakkında detaylı bilgi almak, ön görüşme ayarlamak için lütfen telefondan ulaşınız. Whatsapp numaramız 0533 161 74 64. Direkt telefonumuz 0312 240 01 19.

Merkezimiz HakkındaAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi
0312 240 01 190533 161 74 64