Ata Beauty & Wellness Güzellik MerkeziAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi+90 312 240 01 19Randevu ve İletişimCİLT BAKIMIMENÜ

Kalıcı Dudak Renklendirme

Kalıcı dudak renklendirme yöntemi, günlük hayatta makyaja zaman ayıramayan yada makyaj alerjisi olan kişilerin sık başvurduğu bir estetik uygulamadır. Ücretsiz ön görüşme için lütfen iletişime geçiniz.

Kalıcı Dudak Renklendirme

Neden dudak renklendirmesine ihtiyaç duyabiliriz?

Kalıcı dudak renklendirme yaşa bağlı dudak pigmentinin kaybolması, sigara kullanımına bağlı morarmalar yada pigment bütünlüğünün bozulması, dudağın zamanla incelmesi ve dolgun görüntüsünün azalması, kontör bozuklukları ve dudak hattında ki eşitsizlikle, başvurulan bir yöntemdir.

Kalıcı dudak renklendirme yöntemi, günlük hayatta makyaja zaman ayıramayan yada makyaj alerjisi olan kişilerinde sık başvurduğu bir işlemdir.

Özellikle son yıllarda kişilerin yoğun iş yaşamı göz önünde bulundurulduğunda makyaj yenileme derdini de ortadan kaldırmaktadır. Zaman zaman danışanlarımız rujlu iddialı renklere talep gösterirken, bazı kişiler doğal natürel günlük hayata uygun renkleri de tercih etmektedirler.

Kalıcı Dudak Renklendirme Ankara

  • İşlemin yapılma süresi iki saat civarıdır.
  • Kalıcılık süresi ortalama üç yıldır.
  • Doğal pigmentler kullanılır dövme boyası vs kullanımı kesinlikle tavsiye edilmez.
  • İşlem muhakkak tek kullanımlık malzemelerle yapılır ve İşlem esnasında açılır.
  • Üç seans şeklinde ayda bir olacak şekilde tamamlanır.
  • Kişi İşlem sonrası günlük hayatına devam edebilir.

Kullanmak istenirse farklı renklerde rujlarda üzerine kullanılabilir,su bazlı mineral boyalar olduğu için kolaylıkla değişik renklere uyum sağlayabilir.

Önemli hususlardan bir diğeri  ise işlemi yapacak uzmanın,renk eğitiminin iyi bilmesidir. Yapılacak renklendirme işleminin mevcut alt tonlara uyumlu olması sonrasında bulaşık ruj görüntüsünü vermemesi için son derece önemlidir.

Unutmayalım ki hiç kimse istemediği bir işlemi yüzünün ortasında taşımak istemez. Doğru ve yerinde yapılan bir uygulama kişiyi uzun süre iyi hissettireceği gibi tam tersi durumlarda uzun vadeli geri dönüşü olmayan sonuçlarda doğurabilir.

Detaylar ve ücretsiz ön görüşme için lütfen iletişime geçiniz.

Ata Estetik Dudak Renklendirme

Instagram Hesabımız: @ataestetik
Telefon: +90312 240 01 19Whatsapp:+90533 161 74 64

Sizden Gelenler
Tüm Görüşler
Videolar
Merkezimiz HakkındaAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi
0312 240 01 190533 161 74 64