Ata Beauty & Wellness Güzellik MerkeziAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi+90 312 240 01 19Randevu ve İletişimCİLT BAKIMIMENÜ

G5 masajı zayıflatır mı?

G5 masajı, vücuttaki toksinleri atımında yardımcı olduğu için ödemi azaltır ve ödemden kaynaklanan bölgesel şiş görünüm her seansta daha fazla gider. Tüm vücut için kilo verdirir ya da zayıflatır diyemeyiz.

G5 masajı zayıflatır mı?

G5 masajı nedir?

G5 masajı vücudumuzda ihtiyaç olan bölgeye incelme yapan ve selülit görünümünün azalmasını sağlayan titreşim yardımıyla çalışan bir uygulamadır.

G5 masajı ne işe yarar?

G5 masajı yağların yakılmasına yardımcıdır ve uygulandığı bölgedeki yağ oranını azaltır. Asıl faydası selülit görünümündeki azalmayı sağlamasıdır.

G5 masajı zayıflatır mı?

G5 masajı, vücuttaki toksinleri atımında yardımcı olduğu için ödemi azaltır ve ödemden kaynaklanan bölgesel şiş görünüm her seansta daha fazla gider.

G5 masajı uygulanan bölgede incelme, cm olarak sıkılaşma ve cilt görünümünüzde düzelme sağlamaktadır. Ancak tüm vücut için kilo verdirir ya da zayıflatır diyemeyiz.

Bu tamamen sizin hayat tarzınıza, beslenme alışkanlıklarınıza ve yeterli miktarda su içmenize bağlıdır. G5 gibi uygulamalar yapılırken yakılan yağlar vücuttan atılabilsin diye özellikle fazla su içilmelidir.

G5 Masajı Beslenme

G5 masajı yaptırırken beslenme alışkanlıklarını düzeltip, dikkat edenler, yarım saat bile olsa spor yapma alışkanlığı edinenler ve yeterli su içenler çok rahat kilo vermektedir. Ancak yattığımız yerden sadece G5 yaptırarak kilo veririz demek yanlış bir beyan olacaktır.

Herkese sağlıklı, güzel günler dileriz. 

Sizden Gelenler
Tüm Görüşler
Videolar
Merkezimiz HakkındaAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi
0312 240 01 190533 161 74 64