Ata Beauty & Wellness Güzellik MerkeziAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi+90 312 240 01 19Randevu ve İletişimCİLT BAKIMIMENÜ

Genosys Cushion (BB Cushion)

BBC kremin kompakt fondöten halidir. BB Cushion, çok doğal durması ile ünlüdür ve kat kat sürseniz bile asla yapay bir dokusu yoktur.

Genosys Cushion (BB Cushion)

Skin Caring Blemish Balm Cushion Nedir?

Skin Caring Blemish Balm Cushion, BBC kremin kompakt fondöten halidir. Sadece kapatıcılık sağlamakla kalmaz, içerisindeki 60% nemlendirici, 9 adet anti-aging peptitler, ve spf 50+ güneş koruması ile aynı anda sağlıklı bir bakım sağlar. Yanınızda taşıması kolay ve çok güzel kendine özel süngeri ile ufak paleti vardır.

BB Cushion, çok doğal durması ile ünlüdür ve kat kat sürseniz bile asla yapay bir dokusu yoktur. Yani önceden kullandığınız ürünlerde oluşan kek görünümlü cilde veda edebilirsiniz. Hem kapatırken, hem de cildiniz onarabilirsiniz.

BBC Fondöten ne işe yarar?

 • Nem sağlayıcı özler vardır (60%)
 • 9 yapılandırıcı peptid içerir.
 • Sağlıklı ışıltı sağlar.
 • Uzun süreli kapatıcılık sağlar.
 • Leke gidermede yardımcıdır.
 • Güçlü antioksidan etki ile cilt aydınlatır.
 • Cilt yenilemeye destektir.
 • Su geçirmez süngeri ile mükemmel uygulama rahatlığı sağlar.

Genosys Cushion Fondöten Krem Fiyatı

Genosys Cushion Fondöten içerisinde 2 adet ürün bulunmaktadır. Yani re-fill yedek ürün ile gelmektedir. Kutusundaki 2 adet ürün şirket tarafından belirlenmiş liste fiyatı şu anda 1300 liradır.

Genosys Cushion Fondöten

Blemish Balm Cushion Nasıl Kullanılır?

Öncelikle cildi temizle, tonikle, uygun serum, nemlendirici ve size önerilen varsa cildinizin ihtiyacına özel ürünleri uzmanınınız anlattığı şekilde uygulayın. Son aşama olarak özel tasarımlı anti-baktariyel süngeri parmaklarınıza geçirip, damla şeklindeki tarafını göz pınarlarınız kısmına getirerek pat-pat hareketlerle tamponlayarak yüzünüze, gerekliyse boyun ve dekolteye uygulayın.

Pata pat hareketlerle uygulamak işlevselliğini ve etkisini arttıracaktır. Bu konuda gerekli görürseniz bizim YouTube kanalımızdaki uygulama video'larını izleyebilirsiniz.

Blemish Balm Cushion İçerikleri

 • Hekzapeptid-9
 • Bakır Tripeptid-1
 • Palmitol Pentapeptid-4
 • Asetil Hekzapeptid-8
 • Nonapeptid-1
 • Volufilin™
 • Glutatyon

Genosys Fondöten Kullananlar Nelere Dikkat Etmeli?

Genosys fondöten, güneş koruması aşırı güçlü, çok yüksek kapatıcılık özellikli, exotic içerikleriyle hem anti-aging serum, hem de cilde zarar vermeyen fondöten almaktasınız.

Ben bundan daha iyisini düşünemiyorum ve dikkat edilecek unsurun bu ürünün kullanılması ve kozmetik kullanılmaması olduğunu düşünüyorum. Çantanızda bulunsun ve ihtiyacınıza göre gün içinde yenileyin. Sadece günde 1 bile sabah uygulamak çoğunlukla tüm gün yetiyor. Siz her daim porselen gibi olayım derseniz gün içi yenilemeniz uygun olabilir.

Skin Caring Blemish Balm Cushion Zararlı mı?

BB Cushion fondötenin zararlarını cildinde görmeden aynı kapatıcılığa sahip, anti-aging ve peptid içeren bir yeniliktir. Blemish Balm Cushion aynı zamanda türkçe çevirisinde çokça ''sivilce balsamı''olarak da bilinmektedir.

Piyasaya ilk olarak bir Alman dermatolog tarafından estetik operasyonlar sonrası oluşan hassasiyeti, sivilceleri, lekeleri ve izleri önlemek için lanse edilmiş ürün sonrası Koreli uzmanlar ve dermatologların eline geçince hak ettiği değere kavuşmuş ve sonunda fenomen olmuştur.

Cildi çevresel zararlı faktörlerden korurken, cildin iyileşme sürecini destekleyen ve yüksek güneş koruma yardımıyla da cildi yatıştıran bir üründür. En önemlisi de ciltte pürüzleri gizlemeye süper yardımcıdır.

Tüm sipariş istekleriniz, sorularınız ve danışma için ATA Estetik'e başvurunuz.

Ata Estetik Dudak Renklendirme

Instagram Hesabımız: @ataestetik
Telefon: +90312 240 01 19Whatsapp:+90533 161 74 64

Sizden Gelenler
Tüm Görüşler
Videolar
Merkezimiz HakkındaAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi
0312 240 01 190533 161 74 64