Ata Beauty & Wellness Güzellik MerkeziAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi+90 312 240 01 19Randevu ve İletişimCİLT BAKIMIMENÜ

BTL Exilis Ankara

BTL Exilis Ankara

BTL Exilis Nedir?

BTL Exilis radyofrekans, ultrasound, ve temas soğutma üçlü teknolojisi ile vücut şekillendirme, bölgesel incelme, bölgesel sıkılaşma ve kolajen lifting sağlayan bir uygulamadır.

Vücutta yapılan uygulamalar dışında yüzde de anti-aging amaçlı cilt uygulamaları, yüz ve boyun bölgesinde de lifting için kullanılmaktadır. Yüz ovalinin belirginleşmesini, ince çizgilerin açılmasını, ciltte kolajeni tetikleyerek gençleşme ve cilt tonu açılmasını sağlar.

BTL Exilis Ankara

BTL Exilis ile vücut şekillendirme, bölgesel incelme, bölgesel sıkılaşma ve kolajen lifting işlemleri 7-10 gün aralıklarla 5 seans yapılmaktadır. BTL Exilis Ankara Çayyolu, kliniğimiz olan Ata Güzellik'te uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir, uzmanımıza başvurabilirsiniz.

BTL Exilis Elite Kimlere Yapılır?

Yaş sınırı olmayan BTL Exilis Elite, her yaştan kişiye ihtiyaca göre uygulanabilir.

Ameliyat olmadan incelme, sıkılaşma, lifting sağlayan uygulamadır. Hamilelik şüphesi olanlara, karaciğer, böbrek fonksiyonu bozukluğu olan kişilere, kalp pili olan kişilere uygulanmaz. Kemoterapi alan kişiler doktorlarına danışarak uygulama yaptırmalıdır.

BTL Exilis Elite Nasıl Yapılır?

BTL Exilis Elite, yüz için ve vücut için özel ayrı başlıkları olan bir cihazdır. Uygulanacak bölgeye jel kullanılarak cilt altına fokuslu ısı göndererek çalışır. Vücutta 42 dereceye kadar ihtiyaç olan bölgede uygulama yapılır ve sıkılaşma, yağ yakma sağlanır. Yüz için ise sıcaklık çok daha azdır. Gene amaç lifting ve cilt sıkılaşması ve gençleşmesidir.

BTL Exilis Elite Hangi Bölgelere Yapılır?

BTL Exilis Elite aşağıdaki bölgelere yapılır;

 • Karın,
 • Bel,
 • Yan simitler,
 • Göbek, iç-dış bacak,
 • Baldır,
 • Popoda,
 • Kollarda uygulanmaktadır.

Yüzde ise;

 • Alındaki ince çizgilerde,
 • Gözaltı morlukları azaltmada,
 • Göz çevresi çizgilerinde,
 • Düşük kaşların kaldırılmasında,
 • Dudak çevresindeki mimik çizgilerin azaltılmasında,
 • Gıdı toparlanmasında,
 • Boyun incelmesinde kullanılır.

BTL Exilis Elite Saten Yüz Germe

BTL Exilis Elite Saten Yüz Germe için, iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

BTL Exilis Elite Fiyatları Ankara

BTL Exilis Elite Fiyatları, yapılacak olan bölge işleme uygun mudur ve işlem faydalı olur mu öncelikle belirlenmesi gereken kriterdir. Birebir görüşme ve detaylı bilgi paylaşımı yapılması gereklidir. Fiyatlar bundan sonra belirlenir. Bölge fiyatları seans başına 500-700 lira aralığında olabilmektedir.

BTL Exilis Elite Avantajları

Ameliyat olmadan yüz lifting isteyenler, ameliyatsız yüz germe efekti isteyenler, yüz ovalini belirginleştirmek isteyenler, yüzünde kolajen artışı ile ton farkının azalmasını isteyenler, ince çizgilerinin açılmasını isteyenler, BTL Exilis ile fayda sağlayabilirler. 4-6 seans sonrası etkisi 12-14 ay sürecektir.

Vücutta bölgesel sıkılaşma isteyenler, düzenli spor yaptığı halde hala bazı bölgelerde fazlalık olduğunu düşünenler, çok yağlı olmamasına rağmen incelme ihityacı olanlar için uygun bir uygulamadır.

BTL Exilis Elite Güvenli mi?

BTL Exilis Elite Ankara, Patentli vücut başlığı sayesinde hasta konforunu ve güvenliği sağlamaya yönelik konforlu bir uygulamadır. Cilt ısısı sensörü ile 42,5 dereceyi geçmemenizi garantiler. Başlıkta bulunan kontakt soğutma ile ciltteki hassasiyeti giderir. FDA onaylıdır. Farklı derinliklere güvenli işlem yapılması için yeterli konfora olanak sağlamaktadır.

Merkezimiz HakkındaAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi
0312 240 01 190533 161 74 64