Ata Beauty & Wellness Güzellik MerkeziAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi+90 312 240 01 19Randevu ve İletişimCİLT BAKIMIMENÜ

Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir?

Hydrafacial cilt bakımı uygulaması cildinize elle müdahale edilmeden yani komedon uygulaması, sivilceleri sıkma gibi işlemler yapılmadan vakumlu işlem ile ve cildinize uygun olan serum ile gözenekleri temizleyen, siyah noktaları gideren, peeling yapan ve cilde detox uygulayan bakımdır.

Hydrafacial cilt bakımı nasıl uygulanır?

Hydrafacial cilt bakımı konforlu bir bakımdır. Vortex teknolojisi ile dermabrazyon yaparak cilt üzerindeki ölü derileri, kirleri, günlük hayatımızdaki stressi temizler. Peeling ile ve elmas başlık yardımıyla cildimizdeki gözeneklere ihtiyacımıza göre solüsyon dermis tabakasına gönderilir. Serumlar daha etkili ve faydalı olarak deri altına nüfus edebilir.

Hydrafacial Cilt Bakımı Uygulaması Ne İşe Yarar?

Hydrafacial cildi derinlemesine temizler ve nemlendirir. Siyah noktaları giderir. Cilt sebumunun dengelenmesinde yardımcıdır. Aknelerin azalmasında ve bakımlarına destektir. İnce kırışıklık giderilmesi ve anti-aging işlemleri için destektir.

Hydrafacial Cilt Bakımı Uygulamasının Avantajları

Hydrafacial cilt bakımı her cilt tipine uygulanabilir. İhtiyaca ve yapacağımız cilt analizine göre kullanılacak serumlar ile daha aydınlık ve parlak cilt görünümüne ulaşabiliriz. Yaş fark etmeden cilde gereken nem ve bakım sağlanmaktadır. Acı ve ağrı hisstmeden işlemden sonra günlük hayatımızın rutinine devam edebiliriz.

İstenilen her mevsimde uygulanabilir. 4-6 seans uygulama ile sonuçlar ideal olacaktır. Diğer bakımlar ile yani mela, akne, anti-aging bakımları ile de protokol olarak işlemler devam edebilir. Kombinasyon yapılabilir.

Hydrafacial Cilt Bakımı Uygulaması Kaç Seans Sürer?

Hydrafacial cilt bakımı 4-6 seans idealdir. Bahsettiğim gibi diğer bakımlarla kombinasyon yapılan protokollerde 6 seans içinde cilt tipimizin ihtiyacına göre uygulanabilir.

Hydrafacial Cilt Bakımı Fiyatları Çayyolu Ankara

Hydra beauty facial el değmeden her yaş grubuna yapabilen, işlem sonrası kızarıklık, morluk, ödem yapmayan bir uygulamadır. Cildinize uygun serumlar kullanılarak yapılan vakumlama işlemi ile cildiniz derinlemesine temizlenir.

Hydrafacial cilt bakımı fiyatları, uygulamaları, evde devam ürünleri bilgileri için 0312 240 01 19 ya da Whatsapp`tan 0533 161 74 64 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hydrafacial Cilt Bakımı Aşamaları Nelerdir?

  1. Temizleme ve Arındırma: Cilt oksijenli özel ürünler ie temizlenir. He türlü toksin ve kirden arındırılır.
  2. Deri üzerinde yer alan gözenekler nazik ve yumuşak hareketlerle temizlenir ve cilt dermapeel ile işlem yapılarak hyaluronik asit bileşenleri tarafından nemlendirilip aktif hâle getirilmeye çalışılır.
  3. İşlem için hazır hale gelmiş cildimiz el değmeden özel bir vakumlama sistemi ile derinlemesine temizlenmeye başlanır. Sıvı mikrodermabrazyon sonrası cilde çözünürlüğü yüksek peptitler ve antioksidan serumlar yedirilir. Alt tabakaya yani cildimizin dermis tabakasına ulaşması hedeflenir. Bu aşamada cildimizin ihtiyacına göre akne, leke, anti-aging 'e yönelik serumlar ile işleme ve vakumlamaya devam edilir.
  4. Cildimize uygun maske yapılır. 20 dakika bekletilir. Maske sonrasında masaj, serum, nemlendirici ve güneş koruyucu uygulanır.
  5. Led terapi ile işlem sonlandırılır. Led terapi cilde probleme yönelik olarak uygulanır. Uygulanan ürünlerin cilde nüfusunu güçlendirir, ciltteki kızarıklığı giderir ve kırışıklık ve cildin yatıştırılması alanlarında da oldukça etkilidir. Gençlik ışığı olarak da bilinen uygulama, cilt altındaki kolajen dokunun aktivitesini arttırır. Örneğin kırmızı led anti-aging, ince çizgiler içindir. Mavi led akne-sivilceler içindir.

Hydrafacial Uygulaması Cilde Zarar Verir Mi?

Hydrafacial işlemi her yaş grubuna yapılabilir. İşlemden sonra morluk, kızarıklık, sıkma ile oluşan lekeler olmaz. Günlük hayatımıza hemen devam edebiliriz.

Hydrafacial Cilt Bakımı Yaptırdıktan Sonra Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İşlemden sonra cildimize dokunmamaya ve dışarıdan gelen kir faktörlerine maruz kalmamaya özen göstermeliyiz. Mümkünse 24 saat cilt bakım ürünü sürmemek ve cildi yıkamamak faydalıdır. Tabii ki söylememize gerek yok :) 24 saat makyaj yapmamak, fondöten gibi kimyasalları cildimize sürmemek gereklidir. Eve gittiğimizde temiz yastık kılıfı ile uyumakta çok faydalıdır.

Görüşler
Tüm Görüşler
Merkezimiz HakkındaAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi
0312 240 01 190533 161 74 64