Ata Beauty & Wellness Güzellik MerkeziAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi+90 312 240 01 19Randevu ve İletişimCİLT BAKIMIMENÜ

VITA C Bright Overnight Maske 50 ML - pHformula

VITA C Bright Overnight Maske 50 ML - pHformula

C vitamini yükleyen ve hatta bilenlerin ‘'Uyku Maskesi’' olarak adlandırdıkları Vita C maske sabaha kadar yüzünüzde kalabilir. Özellikle kokusuna bayılacağınızı düşündüğümüz bu maske Portakal yağı içeriklidir ve mis gibi portakal kokuludur.

Parlaklık, ciltte toparlanma sağlar. Yoğun nem maskesidir. Leke bakımı gören veya leke bakımı yaptırmak isteyenlerin kullanabileceği bu maske krem gibi geceden sabaha kadar tutabilir.

Cilde ışıltı, nemlenme ve parlaklık katar. Hidrasyona yardımcıdır. İnce çizgileri ve kırışıklıkları önler. Antioksidan özelliklere sahiptir. Hidrasyona yardımcıdır. İnce çizgileri ve kırışıklıkları önleyebilecek faydaları mevcuttur. Antioksidan özellikler ile de destekleyici olabilir. Uzmanınız ile birlikte belirleyeceğiniz protokole bağlı olarak haftada 2-3 kez yapılabilir. Minimum kullanımı haftada 1'dir.

VITA C Bright Overnight Maske Kullanımı

Haftada 1, aşırı nemsiz ve mat ciltler haftada 2-3 kez kullanabilir. Her cilt tipine uygundur.

***

VITA C Bright Overnight Maske 50 ML

Vitamin C mask is an overnight mask for all skin types. This means VITA C is an overnight mask with a creamy consistency that is perfectly absorbed into the skin. The mask is acting all night. It can stay on your skin till morning.

The scent of the mask is essential oil providing an uplifting scent. The formula is infused with concentration of shea butter, Magnesium Ascorbyl Phosphate, vitamin E. First applied to improve the appearance of uneven skin tone. Skin feels re-plumped, firmer and more luminous by morning. VİTA C mask help the skin for freshness, brightens, smoothing, firming. 

Key Ingredients

  • Magnesium Ascorbyl Phosphate,
  • Shea Butter,
  • Vitamin E,
  • Orange essential oil.

Sizes Available: 50ml

*Paraben free preservative system.

Sizden Gelenler
Tüm Görüşler
Videolar
Merkezimiz HakkındaAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi
0312 240 01 190533 161 74 64