Ata Beauty & Wellness Güzellik MerkeziAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi+90 312 240 01 19Randevu ve İletişimCİLT BAKIMIMENÜ

SOS Rescue Oil 30 ML

SOS Rescue Oil 30 ML

SOS Rescue Oil 30 ML

Kuru ve hassas ciltleri onarmak için, az su içen kişilerdeki cilt sorunlarını azaltmak için, sigara tüketen, fazla sıcak hava, soğuk hava koşullarına maruz kalmak ciltlerin onarımı için bariyer güçlendirici, onarıcı yağdır.

İçerdiği argan yağı, susam, zeytinyağı, C ve E vitaminleri, ve güçlü peptitler ile güçlü nemlenme ve sıkılaşma imkanı sağlamaktadır. Hızlı onarıcı içerikler ve doğal yağlarla harmanlanmış bu SOS OIL serumu ister tek kullanın, isterseniz de nemlendiriciniz altına uygulayın. Yaz-kış uygulanabilir.

Özellikle banyo sonrası cildi onarmak için sadece yüze değil, boynumuza, sekolteye, dirseklere, dizlere, topuklara, hatta saçlara sürülebilen kabininizden eksik etmemeniz gereken serumdur. Yaz mevsiminde de denizden hemen sonra uygulandığında ışıltılı, parlak sağlıklı cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Ciltteki kolajen üretiminin arttırılmasına da destek sağlamaktadır.

Product is 30 ml.

***

SOS oil is combination of oil blends like argan, sweet almond, jojoba, sesame and olive oil with Vitamin C and E. Rescue oil is infusing the skin with a healthy glow and youthfulness. Helps skin to soften. Also softens the look of fine lines, and wrinkles. Provides natural barriers and moisturizing body parts. Not only face, but elbows, knees, heels, even hair. Provides natural barrier protection for the skin.

Product is 30 ml.

Sizden Gelenler
Tüm Görüşler
Videolar
Merkezimiz HakkındaAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi
0312 240 01 190533 161 74 64