Ata Beauty & Wellness Güzellik MerkeziAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi+90 312 240 01 19Randevu ve İletişimCİLT BAKIMIMENÜ

SOS Lip Rescue 7 ML

SOS Lip Rescue 7 ML

Dudaklarımızda cildimiz kadar bakıma ihtiyacı olan bölgedir. Az su içmek, sigara tüketmek, fazla sıcak hava, soğuk hava koşullarına maruz kalmak dudak yaşlanmasını kaçınılmaz kılmaktadır.

SOS Lip Rescue serinletici efekti ve nemlendirici, onarıcı içeriği ile dudaklarda hızlı rahatlama sağlamaya ve nemlilik sağlamaya yardımcı olur.

Yumuşacık, ipeksi bir yapısı vardır. Mentol içeriği ile de dudakları doğal rengine kavuşmasına yardımcıdır. İçerdiği Shea yağı, salisilik asit, E vitamini, Mentol ile hem nemlendirici, hem de ince çizgileri giderici özelliği bulunmaktadır.

Ürün 7 ml'dir. Paraben içermez.

SOS Lip Rescue 7 ML Kullanımı

Sabahları evde cilt bakımı ürünleri sürerken dudakları unutmayınız. Akşamları ise yatmadan önce onarım için sürmek faydalıdır.

***

Lip rescue is medicated balm and it is multitasking which means effective for hydration, and healing dry, sore lips. Used against aging of lips, and heals sore lips for people smoking, and under conditions like rapid weather changes cold - hot air. 

İngredients including Shea butter, Salicylic Acid, Retinyl, Vitamin E, Menthol heals dry lips and works against aging. 

Product is 7 ml.

Sizden Gelenler
Tüm Görüşler
Videolar
Merkezimiz HakkındaAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi
0312 240 01 190533 161 74 64