Ata Beauty & Wellness Güzellik MerkeziAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi+90 312 240 01 19Randevu ve İletişimCİLT BAKIMIMENÜ

pHformula Dermabrazyon Krem

pHformula Dermabrazyon Krem

Cildim bakım yapıldıktan sonra devam eden haftalarda da tertemiz olsun, ciltteki pırıltıyı yenilenmeyi devam ettirelim derseniz haftada 1 ya da 2 kez evde uygulayabileceğiniz yüzey yenileyici peeling'dir.

Granülsüz bir peelin'dir ve kimyasal alt yapıyla çalışır. Birçok soruna hizmet edebilmektedir. Gözenek sıkılaştırır, ciltteki yağlanmayı kontrol eder, güneş lekelerini azaltır, sivilce ve siyah noktayı baskılar. Aktif akne varken yapılabilen nadir peelinglerdendir. Kurutucu etkisiyle aktif akneleri de baskılar.

pHformula Dermabrazyon Krem Kullanımı

Haftada 1, eğer cilt bariyeri kuvvetli ise haftada 2 kullanılır. Her cilt tipine uygundur. Cilt temizlendikten sonra masajla cilde yedirilir. 3-5 dakika bekletilip, durulanır.

Kısa süre kırmızılık olabilir. Ancak geçicidir. Ürün 50 ml'dir.

***

This cream-based formulation is designed for mild but effective at-home skin resurfacing. Good for all type of skin. Product is formulated with a gentle combination of Salicylic acid and retinol.

Makes exfoliation and cell renewal. Product helps to reduce acne, black spots. It helps to balance the oily skin. Also reducing the appearance of fine lines and wrinkles. Helps to reduce sun spots. Recommended for all skin types. 50 ml product.

Key Ingredients

  • Lactobionic acid,
  • Salicylic acid,
  • Lactic acid,
  • Retinol,
  • PH-DVC™.

Paraben free preservative system.

Sizden Gelenler
Tüm Görüşler
Videolar
Merkezimiz HakkındaAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi
0312 240 01 190533 161 74 64