Ata Beauty & Wellness Güzellik MerkeziAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi+90 312 240 01 19Randevu ve İletişimCİLT BAKIMIMENÜ

Eye Contour Krem, Eye Contour Serum ve Peptite Gel Patch

Eye Contour Krem, Eye Contour Serum ve Peptite Gel Patch

Eye Contour Krem, Eye Contour Serum ve Peptite Gel Patch

Göz çevresi bakımı ve anti-aging uygulamaları gerçekten zorlayıcı uygulamalardandır. Bu yazımın içeriğinde göz altı morlukları, çukurları azaltmak için zengin içeriği ile göz altı bölgesine hangi ürünleri kullanabilirim diye düşünenlere üçlü set serum- krem ve maske önermek istiyorum.

Göz altı bölgesinde olumsuz durumları geriletmeye yardımcı olabilen, ince kaz ayağı çizgilerini azaltmaya ve göz altı şişliklerini indirmeyi destekleyecek evde kullanım ürünleri ile gerçekten iddia ettikleri gibi ”10 years back” yani 10 yaş gençleşmek mümkün oluyor.

Deneyimlerimize ve danışanların geri bildirimlerine göre düzenli kullanımda dramatik iyileşmeler sağlanıyor. Eyecell ürünlerin içeriklerinde onarıcı faktörler ile yaşlanma geriliyor.

Bahsettiğim Eyecell’in Eye Contour Krem, Eye Contour Serum ve Peptite Gel Patch üçlüsü...

Eyecell Eye Contour

Eyecell Eye Contour

Hyaluronik Asit, Arbutin, Kolajen,Tokoferil Asetat, Bakır Tripeptit-1, Asetil Heksapeptit-8, Palmitoil Oligopeptit, Palmitoil Tetrapeptit-7, Palmitoil Heksapeptit-12 , Rosa damascena (Şam Gülü) Kallus Kültür Ekstraktı, Vitis vinifera (Üzüm) Kallus Kültür Ekstraktı, Simmondsia chinensis (Jojoba) çekirdeği yağı var.

Cildimizi temizledikten sonra tüm göz çevresine ince bir tabaka halinde sürüyoruz ve parmak uçları ile masaj yaparak yediriyoruz. Hücre yenilediği gibi, onarma ve ince çizgi gidermeye yardımcı oluyor. Kremi üretim yeri Kore’de ameliyat sonrası skar doku yenilemede bile kullanıyorlar. 3 senedir kullanıyorum ve tecrübeme göre gönül rahatlığıyla öneriyorum.

Akşam yatmadan önce kesin sürülmeli, sabah-akşam kullanmak isteyenler ise daha yoğun anti-aging iyileşme etkisini hızlıca görebilirler. Geri dönüşlerde çokça botox etkisini uzattığı bildirildi mesela...

Eyecell Peptide Gel Patch

Eyecell Peptide Gel Patch

Eyecell Peptide Gel Patch ise daha önce uygulamada benzerini görmediğimiz yaşlanma karşıtı ve göz altı yorgun görünümümüzü gideren, gözaltı şişlik görüntüsünü yatıştıran, ve göz altını parlatan tümü peptit içerikli bir gözaltı maskesi.

Haftada 1 ya da 2 kez akşamları yapılır. Kavanozunda hazır olan jel görünümlü maske gözaltına yerleştirilir ve yarım saat bekletilir.

Buzdolabında korunan maske uygulanırsa ve üzerine Eyecell Eye Contour Serum sürerseniz efsane olur.

İçeriği ise arbutin, adenozin, beta glukan, poliglutamik asit, tokoferil asetat, asetil Heksapeptit-8, (Hintyağı) Tohumu Yağı, (beyaz dut) kabuğu ekstraktı...

Peki Eye Contour Serum olmazsa ne olur?

Eye Contour Serum

Benim düşüncem ürünler en ideal kullanım kombinasyon için üretiliyor. Yani krem-serum ve patch hepsi gerektiği gibi kullanılmalı. Kabinde profesyonel gözaltı dermapen uygulamalarında en çok kullanılan ürün eye contour serumdur, günlük hayatta ise ihtiyacınız sizin için 3. sırada olabilir.

Benim yapıma ve yaşam tarzıma göre hepsini değil de bir ya da ikisini kullanalım diyebilirsiniz. Benim düşüncem herkes eyecell gözaltı kremi kullanmalı. İkinci tercihim patch maske olurdu. Unutulmamalı ki; gözaltı morlukları, kararma ve çizgiler çok ise Eyecell serum mutlaka ek olarak kullanılmalıdır.

Güzellikler ve sağlık bizimle olsun...

Sizden Gelenler
Tüm Görüşler
Videolar
Merkezimiz HakkındaAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi
0312 240 01 190533 161 74 64