Ata Beauty & Wellness Güzellik MerkeziAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi+90 312 240 01 19Randevu ve İletişimCİLT BAKIMIMENÜ

Epi Turnover Boosting Peeling Gel

Epi Turnover Boosting Peeling Gel

Epi Turnover Boosting Peeling Gel evde rahatlıkla haftada 2 kez uygulayabileceğimiz ve cildimizi soymadan rahatlıkla kullanabileceğimiz bir jel peeling.

Yeni nesil ürün cilt ölü hücre döngüsünü hızlandırarak ve bunu enzimle yapan bir peeling sistemi. İçeriğindeki papain enzimi ürünün cilt altına penetre olmasını ve cilt altındaki birikenlerin yüzeye taşınmasını, içerdiği bitkisel selüloz ise cilt yüzeyindeki ölü tabakanın selüloza yapışarak ciltten uzaklaştırılmasını sağlıyor.

En önemlisi mucize bitkisi ”moringa” ile cildin arındırılması ve beslenmesi için kullanılıyor. Hyaluronik asit ve çöl bitkisi ile cildin nemlendirilmesini sağlıyor.

Demek istediğim; Mucize ağaç Moringa içeriği ile ilk aşamada peeling yapıyor, sonrası gözenekleri arındırıyor. Son aşamada ise nemlendiriyor. Ölü tabakayı ciltten alıp, kullandığımız diğer ürünlerin cilt altına daha rahat inmesini destekliyor.

Evde yapabileceğiniz hem peeling; hem nemlendirme ürünü olarak denemenizi öneririm. Sorularınız ve danışma için arayabilirsiniz.

Herkese sevgiler, güzelliklerle kalın...

Sizden Gelenler
Tüm Görüşler
Videolar
Merkezimiz HakkındaAta Beauty & Wellness Güzellik Merkezi
0312 240 01 190533 161 74 64